Сім типових помилок при покупці швейної техніки
1) Я новачок і "дорога" машина мені не потрібна.
По - перше, поняття "дорога" дуже індивідуально і визначається покупцем, а не продавцем, а по-друге, недорога не означає неякісна головне щоб швейна машинка мала металеву станину, потужний двигун, зуби транспортера для просування тканини - передні ,, бічні і задні і регулятор тиску лапки для шиття різнопланових тканин.
* А ось величезна кількість операцій і низька ціна змушує задуматися про неякісне виробі.
Хіба можна купити "Mерседес" за вартістю "Жигулів"?
2) Горизонтальний тип човника "краще" вертикального?
Поняття "краще" чи "гірше" нав'язується покупцеві недоброякісної рекламою продавців, які намагаються продати ту або іншу модель в силу некомпетентності або особистої зацікавленості. Відкрию Вам маленький секрет: для роботи в домашніх умовах великої різниці в типі човника ви не відчуєте, але машини з горизонтальним човником завжди дорожче:
а) зручність заправки шпульки
б) не вимагає мастила
в) тихіше працює
В вертикальному класичному човнику шпулька заправляється в шпульний ковпачок з фіксацією, тому швейна машина з вертикальним човником справляється з ниткою - гумкою на відміну від горизонтального човника. ;
3) Я хочу швейну машину тільки рідної збірки - європейської або японської!
В 21век всі заводи з виробництва швейної техніки на світовий ринок (Європа, Америка і в тому числі Україна) знаходяться в Китаї, Тайвані, Таїланді, В'єтнамі. Це "рідні" заводи Brother, Janome, Pfaff, Husgvarna, Juki, Jaguar, де витримується технологічна лінійка і йде контроль якості продукції, що випускаєтьсяпродукції, що підтверджено міжнародними сертифікатами. (Ми говоримо про світові бренди, а не про китайських торгових марках). При цьому є також японська збірка або європейська тільки для внутрішнього ринку цих країн.
4) "Мені порадили на форумі або я начиталася (всь) відгуків на маркетах ...
Вже не для кого не є секретом а для "просунутих" покупців - поганим тоном читати так звані замовні "відгуки", які написані в рекламних цілях самими продавцями або для антиреклами товарів конкурентів.
Конкурентна боротьба це добре, як спорт, тримає в тонусі продавців, але дезінформує про товар і його якості покупців, які мимоволі втягуються в цю "корпоративну" боротьбу, яка не має відношення до реального життя.
5) Чим дорожче швейна машина, тим якісніше рядки і вона "може все".
Це міф, так як швейні машинки діляться по класах і виконують певні завдання, а якість рядків залежить безпосередньо від швачки: якийниткою і голкою користуєтеся, як налаштуєте саму машину регуляторами тиску лапки на тканину і натягом верхньої і нижньої нитки, які стабілізатори будете при цьому використовувати для "примхливих" тканин.
6) Чому швейні машини з однаковою кількістю операцій і функцій і зовнішнім виглядом, які відрізняються тільки кольором передньої панелі продаються за різними цінами?
Це так звані моделі "аналоги" або "клони", які абсолютно однакові, але виробляються для різних постачальників. Ціноутворення при цьому залежить не від якості швейного обладнання (адже товар абсолютно однаковий), від маркетингових ходів і "жадібності" продавців, тобто торгової націнки. ;
7) Я хочу купити швейну машинку тільки у офіційного представника!
Справа в тому, що швейна техніка завозиться в Україну чотирма постачальниками, тобто немає "човникових" поставок. І все інтернет-магазини беруть швейну техніку з одних і тих же складів, тобто вся продукціясертифікована і обслуговується сервісними центрами на всій території країни. ;
Резюме : До вибору швейної техніки, звичайно, потрібно ставитися серйозно, але без "фанатизму", інформацію брати з різних джерел, бажано в спеціалізованих магазинах з компетентним персоналом і з офіційних сайтів виробників швейного обладнання.
Вдалих Вам покупок і легкого вибору!
З повагою, Lapka.com.ua