Згадати все! Класика і "Новинки" швейної техніки.
В новинах на каналі центральному 29 вересня 2013 роки виділили 10 хвилин на репортаж по темі здешевлення товарів в 21 столітті: виявляється виробники побутової та комп'ютерної техніки і навіть автомобілів не зацікавлені у випуску довговічною і надійної продукції , використовуючи при цьому не взаємозамінні вузли та деталі, тобто, у покупців є два варіанти: або відразу - в утиль і купувати нову модель або дорогий ремонт в сервіс центрі, який може дорівнятися до вартості самого виробу.
Індустрія продажів на сьогоднішній день заточена на дорогий сервіс або споживання "нових моделей". Адже техніка зі слоганом "Новинка" завжди дорожче, ніж класичні моделі того ж виробника, але чи виграє від цього якість і Покупець?!
При цьому мені пригадується дідусева швейна машина Zinger 1898, яка працює і донині або мій перший студентський автомобіль Skoda, 1991 року, який до цих пір на ходу і без великих претензій до бензину і запчастям. ;
На ринку швейних машин перелом стався в 2012 році: прилавки магазинів заповнюють здешевлені моделі з низькою якістю корпусів, слабкими двигунами, c використанням пластикових деталей і вузлів, відсутністю регулятора тиску лапки на тканину і передньої зубчастої рейки, пластиковими вушко пластину і т. д.
При цьому, всі "нові" моделі, як гриби після дощу, схожі один на одного і відрізняються тільки забарвленням панелі і помітними назвами: продається одна і та ж цукерка, тільки в різних обгортках! При цьому інтернет - магазини, рясніють рекламою: "Шиють" всі типи тканин, від шифону до шкіри! Поспішайте, тільки купіть!
Як може побутова швейна машина шити всі типи тканин, якщо вона спочатку конструктивно неправильно влаштована так ще з малопотужним двигуном?
Пригадую вчительку домоводства, Марію Іванівну, дай Бог їй здоров'я, яка вчила нас спочатку думати, а потім робити або приймати рішення: Хлопці,для отримання якісної строчки підбирайте під свою тканину відповідність номер голки і нитки! І працюйте регуляторами швейної машини на пробники для досягнення рівного стібка!
Марія Іванівна, як Вас не вистачає в сучасному світі інтернетівських форумів, де простір заповнений нав'язати ЧУЖИМ думкою і прихованою рекламою продавців !!!
Виникає закономірне питання: як покупцеві вибрати гідну побутову швейну машинку ?!
- Вивчити технічні параметри моделі, а не рекламні "слогани". Для шиття різнопланових тканин в побуті швейна машина повинна мати металеву станину, зуби транспортера для просування тканини повинні бути передні, бічні і задні, а також повинен бути присутнім регулятор тиску лапки на тканину.
- При покупці швейних машин бажано "в живу" побачити конструкцію конкретної моделі.
- Рішення про покупку швейної техніки приймати самостійно, т.е трошки "включити" свій мозковий комп'ютер і проаналізувати всі інформацію, а не під "солодкі" вмовляння продавців.
Тоді Ви і отримаєте надійного і вірного помічника в домі на довгі роки!
Бажаємо успіху! З повагою, спеціалізований інтернет-магазин швейного обладнання Лапка