Історія швейного бренду Singer
Мабуть, немає такої людини, яка в житті не чула б про швейних машинках Singer . У нашому магазині Лапка представлений широкий вибір різних моделей цієї знаменитої фірми.
Такий, як ми звикли бачити сучасну швейну машинку, вона стала не відразу. Винахідником її прототипу вважається Ісаак Мерріт Зінгер, який придумав щось подібне нинішнім машинкам ще в 1850 році.
Народився Ісаак Зінгер в 1811 році в штаті Нью-Йорк (США), в невеликому містечку під назвою Трой. У тридцятидев'ятирічна віці він вирішив переїхати в досить великий за тими мірками місто Нью-Йорк, щоб докорінно змінити своє невдале життя. Там він познайомився з Орсоном Фелпсом, конструктором, які працювали над створенням швейної машинки для домашнього користування. Так як вже існували дуже складні і громіздкі аналоги, він хотів винайти варіант простіший і менш габаритний.
Головною особливістю в машинці Фелпса була конструкція голки, яка грала роль човникаі оберталася по колу, але через це робочі нитки в ній дуже плуталися. Зінгер почав замислюватися над вирішенням цієї проблеми і через деякий час знайшов вихід. Щоб нитки не плуталися, він помістив човник в горизонтальне положення, голка почала рухатися зверху вниз. Також Ісаак запропонував використовувати спеціальну лапку, фіксуючу тканину і не дозволяє їй сповзати, і зубчасте коліщатко, яке призводило в дію пряму голку з отвором у її заснування. Пізніше до всіх цих нововведень він придумав додати педаль ножного приводу, яка дозволила здійснювати роботу з тканиною за допомогою двох вільних рук.
Зібравши всі заощадження, які у нього були, Зінгер вирішив запатентувати своє творіння. Зробивши це в 1851 році, він виставив вдосконалений зразок на продаж, розраховуючи отримати за нього суму в 100 доларів. Але попиту на його модель, на жаль, не було. Для того щоб підвищити інтерес до свого товару, Ісаак Зінгер вирішив ввести абсолютно унікальне нововведення. Він прідумал дуже цікаву систему, при якій кожен покупець його винаходу може замовити зламану деталь і абсолютно самостійно усунути будь-яку проблему в своїй швейній машинці. Це було дуже актуально, адже в той час все зламані механізми відправлялися на смітник або на фабрики, що займаються ремонтом. Таким чином, машинки Зінгера стали, по суті, першими приладами, ремонт яких можна було виробляти в домашніх умовах.
Через кілька років, в 1854 році, Зінгер переконав свого знайомого адвоката Едварда Кларка та інших інвесторів вкласти якомога більше коштів для заснування компанії I.M.Singer & Co і будівництва першого в такому роді заводу з виробництва швейних машинок. Дане підприємство стало випускати машинки, орієнтовані на домашнє використання, а не для промислових цілей.
Дуже цікавою ідеєю Зінгера стала реклама свого товару за допомогою красивих дівчат, на яких задивляються велика кількість чоловіків. Завдяки цьому простідомогосподарки стали пов'язувати володіння швейною машинкою із заставою привабливості у представників сильної статі. Все це послужило зростання популярності машинок Зінгера на світовому ринку.
У 1861 році продажі підскочили, і компанія була перетворена в корпорацію Singer Manufacturing Company. У 1880 році у неї з'явився торговий знак Red S Girl у вигляді привабливої дівчини, яка працює за швейною машинкою. Компанія Зінгера стала брендом.
У 1889 році корпорацією була винайдена перша швейна машинка з електричним приводом, що стала прообразом сучасних машин, які є в наявності в нашому магазині і на складі в Києві .
Багато хто хотів би мати легенду у себе вдома, адже словосполучення « швейна машинка Zinger » асоціюється виключно з неперевершеною якістю. І у вас є можливість її купити. Оригінальні швейні машинки цієї фірми представлені в нашому магазині « ЛAPC » .